Способи оплати замовлення

Спосіб оплати будь-якого замовлення Ви вибираєте зі списку варіантів при його оформленні:

  • Готівковий розрахунок (тільки Одеса);
  • Безготівковий розрахунок (c ПДВ / без ПДВ);
  • Пiсляплата;
  • Оплата за допомогою картки Visa або MasterCard, терміналів Приватбанк;
  • Оплата за допомогою Приват24;

1. Готівковий розрахунок (тільки Одеса)

Оплата готівкою проводиться в момент доставки замовлення. Це найпоширеніший і зручний спосіб оплати покупок. Ви отримуєте замовлений товар, після чого передаєте гроші співробітнику служби доставки.

2. Безготівковий розрахунок (c ПДВ / без ПДВ)

Для фізичних та юридичних осіб: оплата проводиться згідно виставленої рахунку-фактурі у відділенні будь-якого банку України. Рахунок-фактура є дійсною протягом 3 банківських днів і висилається за Вашим бажанням на: e-mail, Viber або Telegram, поштову адресу. Товар відпускається після зарахування грошових коштів на наш розрахунковий рахунок. Для прискорення процедури, Ви можете вислати нам копію квитанції про оплату.

3. Пiсляплата

«Нова пошта».Оплата готівкою проводиться в момент отримання замовлення на складі перевізника «Нова пошта» у Вашому місті. Ви передаєте гроші співробітнику служби доставки і отримуєте замовлений товар. За погодженням, за додаткову вартість, можлива доставка «до дверей» замовника.

Увага! В якості підтвердження домовленості між клієнтом і нашим інтернет-магазином, необхідна обов'язкова передоплата в розмірі 10% від суми замовлення. Іншу частину грошей можна оплатити післяплатою при отриманні замовлення.

4. Оплата за допомогою картки Visa або MasterCard, терміналів Приватбанк

Точну суму до оплати Вам озвучить наш менеджер.
Звертаємо вашу увагу на те, що при оплаті картою або через термінал, їх платіжними сервісами утримується комісія в розмірі від 0,5% до 1,5%. Товар відпускається після зарахування грошових коштів на наш розрахунковий рахунок. Для прискорення процедури, Ви можете вислати нам копію квитанції про оплату.

5. Оплата за допомогою Приват 24

Система електронних платежів Приват24 є системою для розрахунків в режимі онлайн, яка пов'язана з реальними картковими і віртуальними рахунками в банку ПриватБанк. Система має досить низькими тарифами на операції з переказу коштів і високою швидкістю роботи. Приват24 дозволяє легко і зручно здійснювати оплату покупки.
Точну суму до оплати Вам озвучить наш менеджер. Звертаємо вашу увагу на те, що при оплаті замовлення за допомогою Приват24, утримується додаткова комісія в розмірі від 0,5% до 1,5%. Товар відпускається після зарахування грошових коштів на наш розрахунковий рахунок. Для прискорення процедури, Ви можете вислати нам копію квитанції про оплату.е.

Після оплати товару видається відповідний пакет документів:

Для фізичних осіб:

  • рахунок-фактура (на вимогу);
  • товарний чек;

Для юридичних осіб:

  • рахунок-фактура;
  • видаткова накладна;
  • при необхідності копія свідоцтва платника податків, свідоцтва про реєстрацію.