Про нас


Фірма GSI-sport почала займатися виробництвом столів для настільного тенісу в 2005 році, ставлячи перед собою мету зробити настільний теніс доступним якомога більшій кількості любителів цієї гри. Взявши на себе таке завдання, фірма поступово розвивалася, і вже через кілька років їй вдалося повсюдно зарекомендувати себе в якості надійного вітчизняного виробника, оптимально поєднує високу якість і невисоку ціну своїх виробів.

У міру накопичення досвіду інженерам і менеджерам компанії вдалося створити і запустити у виробництво широкий модельний ряд тенісних столів, які охоплюють всі потреби ринку, умовно розділяються на три категорії: тенісні столи для закритих приміщень, тенісні столи всепогодні, а також тренувальні та професійні тенісні столи.

На сьогоднішній день фірма GSI-sport має розгалужену мережу надійних дилерів і партнерів, завдяки яким її товари знаходять своїх покупців на всій території України. Компанія здійснює повне гарантійне та післягарантійне обслуговування своєї продукції.

Починаючи з 2015 року під егідою GSI-sport проводяться відкриті всеукраїнські змагання з настільного тенісу. Дані заходи спрямовані на популяризацію настільного тенісу, підвищення кваліфікації гравців, налагодження дружніх і ділових зв'язків, розвиток здорового способу життя.

Більш ніж 10-ти річний досвід виробництва з використанням вітчизняної сировинної бази робить фірму GSI-sport національним лідером в популяризації настільного тенісу. Продукція GSI-sport отримала гідну оцінку як з боку професіоналів, так і з боку любителів цього виду спорту в Україні. Наше обладнання затребуване на змаганнях і турнірах, в тренувальних та комерційних клубах, прекрасно підходить для індивідуального використання.