Сітки для тенісних столів

 Сітки для тенісних столів

Сітки для тенісних столів


Всякий раз, коли ви збираєтеся купити обладнання для настільного тенісу, ви розумієте, наскільки це нелегкий процес, так як пропозицій на ринку безліч і зробити об'єктивний вибір буває важко. Так, пінг-понг - вельми популярна гра у всьому світі, тому немає нічого дивного, що виробники намагаються запропонувати, як можна більше спортивного інвентарю різної якості і для різних рівнів підготовки. Давайте дізнаємося, як правильно вибрати сітку для настільного тенісу.

Які бувають сітки і скільки вони коштують

Сітка для пінг-понгу або настільного тенісу - начебто очевидне обладнання, яке використовується для поділу столу під час гри в настільний теніс. Але і вони бувають різними:

 • за складом;
 • за методом кріплення;
 • по розміру;
 • за місцем призначення;
 • і наявності різних регулювань.

І в залежності від матеріалу, якості кріпильних елементів і наявності різних зручних функцій регулювання, сітки для настільного тенісу мають широкий розкид за цінами: від 150 до 2700 гривень.


Настільна перегородка може проводитися з синтетичного пластика, нейлонової нитки або бавовняної тканини. Найпоширенішими і практичними варіантами вважаються нейлонові мережі з металевими або пластиковими елементами кріплення. Є моделі, призначені для закритих приміщень, а є варіанти для вулиці.


Штучні волокна не сильно бояться різних погодних умов, зайвої вологи або сонячного впливу, тому вони досить довговічні, займають зовсім мало місця і дуже практичні у використанні.


Стандартні розміри столу для пінг-понгу мають такі розміри:


 • довжина 274 см;
 • ширина 152,5 см;
 • висота 76 см.

Але не всі грають на столах правильного олімпійського розміру. Є ще кілька популярних варіантів міні-столів, наприклад:


 • 244 на 122 см;

 • 110 на 61 см (типовий розмір кухонного столу для домашніх занять);

 • або дитячий тенісний столик 77 на 43 см.


Виходячи з цього, сітка повинна натягатися на повну ширину столу і мати комфортну висоту (загальноприйнятий стандарт - 15,25 см). Нижній край вироби не повинен торкатися поверхні столу. Сітка - це невід'ємний атрибут настільного тенісу, без якого неможливо грати удвох.

На що звернути увагу при виборі


Як і будь-який спортивний обладнання, тенісні сітки також поділяються на три класи:


 • для любителів;

 • для просунутих гравців;

 • і для професійних користувачів.


Наприклад, сітки аматорського рівня, випускаються без надмірної суворості до норм і стандартів. Перш за все, виробники думають про зручність тренувань. Наприклад, багатьом початківцям тенісистам подобається самим регулювати висоту сіткового роздільник під себе. І такі пропозиції є: сітки з регулюванням по висоті і силі натягу верхньої нитки.


Що стосується кріплень, то сітчасті роздільники можна закріплювати за допомогою:


 • затискачів;

 • або гвинтів.


Найзручніші кріплення - це кліпсові пружинні елементи. Вони дозволяють швидко зібрати сітку для настільного тенісу і зручно зафіксувати її положення на столі за допомогою затискачів. Головне, щоб сітка постійно зберігала натяжку і не провисала під час гри. Для цієї функції є свої бічні елементи регулювання, зазвичай це або кільцеві ланцюга, або міцні нитки.


Гвинтові кріплення займуть трохи більше вашого часу, але вони вважаються найнадійнішими і довговічними. У них немає елементів, які з часом можуть послабити, фіксація реалізується за допомогою закрутки гвинтів.


Ну і останній критерій перед тим, як визначитися з вибором сітки, - це кромка вироби. По-перше, зверніть увагу на якість швів: вони повинні бути послідовними, без переривань або стирання ниток. І по-друге, кромка повинна бути рівною і бути присутнім по всій довжині верхнього і нижнього краю.

Кращі пропозиції

Найпопулярнішими виробниками сіток для тенісу вважаються Сornilleau Primo, JOOLA, Butterfly і GIANT DRAGON і всі вони представлені в каталозі нашого магазину. Ви можете вибрати будь-який тенісний інвентар під свій бюджет і вже на наступний день насолоджуватися новим якістю гри. Доставка товару проводиться в усі міста України, всі ваші замовлення ми відправляємо щодня.

У даній категорії немає товарів.