Професійні тенісні столи

Професійні тенісні столи

Тенісні столи професійні

Тенісні столи професійні використовуються для проведення змагань будь-якого рівня, в тому числі і міжнародних. Такі змагання проводять в закритих приміщеннях. Професійні тенісні столи відрізняються від аматорських тим, що вони повністю відповідають всім вимогам Міжнародної Федерацією настільного тенісу (ITTF). Стільниця цих столів масивніше, ніж у аматорських тенісних столів для приміщень. Рама і стільниця професійних столів товщі, ніж аматорських. 

Поверхня стільниці такого столу має матове покриття антивідблиску. Це потрібно для того, щоб яскраве освітлення в залі не створювало відблисків, тим самим відволікаючи від гри. По периметру столу розташовується кант білого кольору.

Багато моделей тенісних столів професійних оснащені регулятором нерівності підлоги, а також транспортувань роликами і стопорними механізмами. Транспортувальні ролики дозволять без особливих зусиль пересунути стіл у потрібне місце, а стопорні механізми дозволять уникнути випадкових зрушень столу.

До тенісним столів, які використовуються для проведення змагань, пред'являються особливі вимоги. Вони повинні мати ідеально рівну поверхню і якість збірки таких столів повинно бути на вищому рівні.

Якщо Ви бажаєте замовити або купити професійний тенісний стіл недорого, то компанія GSI-Sport може запропонувати стіл, ціна якого становить всього від 13 200 грн та безкоштовну доставку в будь-яке місто України. Ми надаємо гарантію та післягарантійне обслуговування на тенісні столи GSI-Sport.


Безкоштовна доставка
Новинка 2021
Стіл тенісний "GSI-sport", модель "Profy 200", артикул Pr-200
Стіл тенісний "GSI-sport", модель "Profy 200", артикул Pr-200
Виробник: gsi-sportПризначення: Професійний тренувальний тенісний стіл для закритих приміщеньТип: стiл
5
19500 грн.
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)