Всепогодні тенісні столи (OUTDOOR)

 Всепогодні тенісні столи (OUTDOOR)

Тенісні столи всепогодні

Настільний теніс є дуже популярним видом активного відпочинку у підлітків і молоді. Тенісний стіл для гри на вулиці може зібрати навколо себе дітей і батьків, а також їхніх друзів. Цей нескладний вид спорту не залишить байдужим нікого.
Свою популярність настільний теніс придбав завдяки тому, що це корисне і захоплююче заняття, є також цілком доступним. Адже для того, щоб почати грати не потрібна спеціальна підготовка, потрібно тільки величезне бажання. Та й з спортивного інвентарю потрібно зовсім небагато: ракетка, м'ячик і, звичайно, тенісний стіл вуличний. Від якості тенісного столу багато в чому залежить якість гри. Азартні динамічні ігри можуть проходити на столах тільки високої якості.
Тенісні столи всепогодні відрізняються міцністю і надійністю. Вони не бояться різких перепадів температур, ультрафіолетового випромінювання сонця, вологи. Такий стіл прослужить не один рік, навіть якщо буде перебувати весь час на вулиці. Як правило, тенісні столи для дачі дуже компактно складаються і в складеному вигляді не займають багато місця. Моделі, що випускаються компанією GSI-Sport, оснащені транспортувань коліщатками, тому Ви легко зможете перемістити вуличний тенісний стіл в потрібне місце.
Тенісний стіл для гри на вулиці повністю виправдовує свою назву, а також вкладені в нього гроші. Адже треба відзначити, що ціна на всепогодні тенісні столи немаленька. Процес виготовлення всепогодних тенісних столів високотехнологічний, а матеріал, з якого виконана стільниця - меламін (полімерна смола), зовсім не дешевий. При виборі столу для гри в настільний теніс слід враховувати, що меламін поглинає частину удару і не може забезпечити такий же чудовий відскік м'яча, як ДСП.
Вуличні столи компактні і при необхідності їх не складно переміщати з приміщення на вулицю і назад.

Всепогодні тенісні столи за доступними цінами!

Що відрізняє всепогодні тенісні столи GSI-Sport від тенісних столів інших виробників? Це ціна! Якщо Ви порівняєте ціни аналогічної продукції інших виробників, то самі в цьому переконаєтеся. Всепогодні тенісні столи GSI-Sport набагато дешевше за європейські аналоги, при цьому за якістю не поступаються їм.

Тенісний стіл для вулиці може комплектуватися сіткою, що є безсумнівним плюсом. Всепогодний тенісний стіл GSI-Sport, купити який можна зателефонувавши з менеджером за телефонами, вказаними на сайті, комплектуються сіткою.

Тенісні столи професійні мають більш сильний відскік м'яча, ніж тенісні столи вуличні.


Безкоштовна доставка
Всепогодний тенісний стіл "GSI-sport", модель "Athletic Outdoor Alu Line", артикул Gt-2
Всепогодний тенісний стіл "GSI-sport", модель "Athletic Outdoor Alu Line", артикул Gt-2
Виробник: gsi-sportПризначення: Всепогодний (вуличний) тенісний стілТип: стiл
6
18500 грн.
Безкоштовна доставка
Всепогодний тенісний стіл "GSI-sport", модель "Compact Outdoor Alu Line", артикул Gt-4
Всепогодний тенісний стіл "GSI-sport", модель "Compact Outdoor Alu Line", артикул Gt-4
Виробник: gsi-sportПризначення: Всепогодний (вуличний) тенісний стілТип: стiл
9
19600 грн.
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)