Чохли для ракеток та м'ячиків

Чохли для ракеток та м'ячиків

Чорний, білий, червоний, аби не дірявий


Ви вже навчилися правильно доглядати за своєю ракеткою для пінг-понгу, знаєте, як потрібно чистити її гумові накладки і в вашому арсеналі є всі необхідні спреї і губки? Значить, прийшов час реалізувати додатковий рівень захисту, використовуючи якісний і зручний кейс для спортивного інвентарю.


Чохол - важлива частина захисту

Термін служби ракетки для пінг-понгу, крім зносу, пов'язаного з її використанням, залежить від ступеня турботи, яку ви готові їй забезпечити. Є два основні методи догляду за ракеткою:

  • по-перше, купити якісний чохол для транспортування і зберігання;

  • а по-друге, дотримуватися правильного режиму очищення і обслуговування.


Підстави й каучукові накладки високої якості для настільного тенісу стоять зовсім недешево, тому має сенс вжити заходів і для надійного захисту дорогого спортивного інвентарю. Існує безліч різних типів футлярів для ракеток - чохли, сумки або кейси, але принцип у всіх них один і той же: вони захищають вашу ракетку від механічних впливів, прямого попадання сонячних променів і зайвої вологості.

Головна небезпека для дерев'яних підстав тенісних ракеток - це вогкість, а для гумових накладок - ультрафіолетове випромінювання і різкі перепади температур. Чохол захищає ракетку і під час перевезення і вдома, коли вона не використовується.

Які бувають чохли

Захисні корпуси для тенісних ракеток можуть мати різну форму:

  • є такі, які покривають лише головку ракетки, залишаючи ручку незахищеною;
  • є компактні моделі для однієї ракетки з боковим кишенею для зберігання м'ячів;
  • а є цілі кейси, в яких зручно поміщається весь спортивний інвентар.


Матеріал, з якого виготовляють захисну продукцію, теж може бути різним:

  • для м'яких форм найчастіше використовують поліестер. Це високоміцний і досить зносостійкий матеріал, який не пропускає воду, і не втрачає насиченості кольору навіть під час тривалого перебування під прямим сонцем;

  • зручні жорсткі кейси, які тримають певну форму, можуть бути виконані з алюмінію, пластику або синтетичних волокон. Вони також добре захищають інвентар тенісиста від сонця і вологи, але крім цього ще і забезпечують надійний захист від механічних пошкоджень.


Як вибрати правильний чохол для ракетки


Перед тим, як визначитися з моделлю захисного чохла, позначте ваші умови:

  • наскільки високий ризик потрапляння вологи;

  • і чи буде ракетка піддаватися фізичного впливу.


Наприклад, якщо ви їздите в спортивний зал через все місто, і ракетку завжди кладете в спортивну сумку разом з іншим інвентарем, то вам краще всього підійде міцний чохол для 1 ракетки компактної конструкції, який буде оберігати ваше головне знаряддя від зіткнень з іншими предметами. Відмінні моделі Donic Classic Schildkrot, Joola BAT CASE TROX або Cornilleau.


Для гравців, ракетки яких завжди зберігаються в закритих приміщеннях (вдома або в спортклубах), буде доцільно купити м'який чохол для 1 або 2 ракеток, типу GIANT DRAGON MT-6547/6548/6549. Це зручні якісні сумки для перенесення і зберігання спортивних предметів.


Що ж стосується міцних футлярів, які самі по собі привертають увагу своїми сяючими матеріалами і надміцним блискавками, то це вибір професійної або напівпрофесійної ліги. Дуже красиві і стильні моделі чохлів для ракетки з підкладкою пропонують Butterfly (Full Hard Case) або Joola (BAT CASE SQUARE або SAFE).


Ці бренди добре відомі своєю якістю виготовлення сумок для настільного тенісу. У них можна тримати не тільки свої ракетки і кілька куль, але також тут є додаткові відсіки і внутрішні кишені з м'якими панелями для зберігання сіток або додаткових засобів захисту. Тверда зовнішня оболонка забезпечує першокласний захист від падіння або інших пошкоджень, а м'які подушки всередині забезпечуватимуть акуратну підтримку.


Привабливий сучасний дизайн і наявність різних колірних поєднань дозволяє вибрати такий чохол для ракетки настільного тенісу, який найкраще підходить вашому стилю. Але не забувайте, що використання навіть самого якісного і міцного футляра для пінг-понгу не замінить важливий режим очищення та обслуговування. Тому вибираючи чохол, не забудьте замовити та чистячі засоби, щоб підтримувати ваші гумові вироби в хорошому стані.


Чохол для 1-ї ракетки Atemi
Країна-виробник товару: ЕстоніяМісткість : 1 ракетка
3
365 грн.
Чохол для 1-ї ракетки Atemi Exclusive (silver)
Місткість : 1 ракетка
5
740 грн.
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)