Сітки для тенісних столів
Сітки для тенісних столів
Всякий раз, коли ви збираєтеся купити обладнання для настільного тенісу, ви розумієте, наскільки це нелегкий процес, так як пропозицій на ринку безліч і зробити об'єктивний вибір буває важко. Так, пінг-понг - вельми популярна гра у всьому світі, тому немає нічого дивного, що виробники намагаються запропонувати, як можна більше спортивного інвентарю різної якості і для різних рівнів підготовки. Давайте дізнаємося, як правильно вибрати сітку для настільного тенісу.
Які бувають сітки і скільки вони коштують
Сітка для пінг-понгу або настільного тенісу - начебто очевидне обладнання, яке використовується для поділу столу під час гри в настільний теніс. Але і вони бувають різними:
- за складом;
- за методом кріплення;
- по розміру;
- за місцем призначення;
- і наявності різних регулювань.
І в залежності від матеріалу, якості кріпильних елементів і наявності різних зручних функцій регулювання, сітки для настільного тенісу мають широкий розкид за цінами: від 150 до 2700 гривень.
Настільна перегородка може проводитися з синтетичного пластика, нейлонової нитки або бавовняної тканини. Найпоширенішими і практичними варіантами вважаються нейлонові мережі з металевими або пластиковими елементами кріплення. Є моделі, призначені для закритих приміщень, а є варіанти для вулиці.
Штучні волокна не сильно бояться різних погодних умов, зайвої вологи або сонячного впливу, тому вони досить довговічні, займають зовсім мало місця і дуже практичні у використанні.
Стандартні розміри столу для пінг-понгу мають такі розміри:
- довжина 274 см;
- ширина 152,5 см;
- висота 76 см.
Але не всі грають на столах правильного олімпійського розміру. Є ще кілька популярних варіантів міні-столів, наприклад:
244 на 122 см;
110 на 61 см (типовий розмір кухонного столу для домашніх занять);
або дитячий тенісний столик 77 на 43 см.
Виходячи з цього, сітка повинна натягатися на повну ширину столу і мати комфортну висоту (загальноприйнятий стандарт - 15,25 см). Нижній край вироби не повинен торкатися поверхні столу. Сітка - це невід'ємний атрибут настільного тенісу, без якого неможливо грати удвох.
На що звернути увагу при виборі
Як і будь-який спортивний обладнання, тенісні сітки також поділяються на три класи:
для любителів;
для просунутих гравців;
і для професійних користувачів.
Наприклад, сітки аматорського рівня, випускаються без надмірної суворості до норм і стандартів. Перш за все, виробники думають про зручність тренувань. Наприклад, багатьом початківцям тенісистам подобається самим регулювати висоту сіткового роздільник під себе. І такі пропозиції є: сітки з регулюванням по висоті і силі натягу верхньої нитки.
Що стосується кріплень, то сітчасті роздільники можна закріплювати за допомогою:
затискачів;
або гвинтів.
Найзручніші кріплення - це кліпсові пружинні елементи. Вони дозволяють швидко зібрати сітку для настільного тенісу і зручно зафіксувати її положення на столі за допомогою затискачів. Головне, щоб сітка постійно зберігала натяжку і не провисала під час гри. Для цієї функції є свої бічні елементи регулювання, зазвичай це або кільцеві ланцюга, або міцні нитки.
Гвинтові кріплення займуть трохи більше вашого часу, але вони вважаються найнадійнішими і довговічними. У них немає елементів, які з часом можуть послабити, фіксація реалізується за допомогою закрутки гвинтів.
Ну і останній критерій перед тим, як визначитися з вибором сітки, - це кромка вироби. По-перше, зверніть увагу на якість швів: вони повинні бути послідовними, без переривань або стирання ниток. І по-друге, кромка повинна бути рівною і бути присутнім по всій довжині верхнього і нижнього краю.
Кращі пропозиції
Найпопулярнішими виробниками сіток для тенісу вважаються Сornilleau Primo, JOOLA, Butterfly і GIANT DRAGON і всі вони представлені в каталозі нашого магазину. Ви можете вибрати будь-який тенісний інвентар під свій бюджет і вже на наступний день насолоджуватися новим якістю гри. Доставка товару проводиться в усі міста України, всі ваші замовлення ми відправляємо щодня.